Winner 2018

Amsterdam Winner 15 december 2018

Tentoonstelling Amsterdam Winner 15 december 2018

Keurmeester: Dhr F. Cochetti (IT)

Ingeschreven: 20 mopshonden


Reuen

Puppyklasse
Diabolbric’s Road Warrior 1VB, BESTE PUPPY, BIS
Ch Diabolbric’s Rumor Of War xCh Del Sur Andalusi Milla Magia
F/E: M. Cabre

Heir To The Throne Of The Pug Story 2VB
Ch Mianda’s Prince Charming At Vanity x Ch Casablanca’s Purple Rain
F/E: E. van der Horn

Jeugdklasse
Clownycake Sir Lancelot Du Lac U
Puggemon Quick and Dirty x Clownycake Bridged de Midget
F: M. Sandman, E: M. Zuidmeer

Diabolbric’s The Rumor Continues 2U
Diabolbric’s The Rumor Is War x Del Sur Andlusi La Kika
F: J. Perez E: E. van der Horn

Queenie Zahira Van De Standaardspiegel 4U
Ch Wild Pug’s Dream Boy Rocks The Ring x Manushi Des Terres De nabreus
F/E: I. Albrecht

Rose Haters Back Off 1U,RCAC, BESTE JEUGD, BIS2
Ch Rose’s Break ’N The Law x Rose’s The Bee’s Knees
F/E:C. Rose

Wild Pug’s Jeepers Creepers ZG
Diabolbric’s Play With Fire x Ahlehoff’s True Blood
F/E: N. Tolman

Zuma’s Joyrider 3U
Zuma’s Razz Ma Tazz x Zuma’s Nozy Rosie
F: S.Anderson E: A.Roesskov

Tussenklasse
Scatman Ski-ba-bop Saules Simfonija 1U
Life Guard’s One On One x Angola Vom Sachsenadel
F: I.Juzeniene, M.Dauksiene E: M. Verwaard

Openklasse
Antony 2U
Dancer of Smiling Farm x Emma
F:J.Horn E:A.Roesskov


Castiel Junior Van Oogappel Diesajn 1U
Rose’s Castiel Of Tangetoppen x Outgoing Odylia Fan Allemastate
F/E: O. Meijboom

Odin Vom Ulmer Haus 3U
Hildebrand Vom Ulmer Haus x Ireen Vom Ulmer Haus
F: M.Jansen E: J.Sumowski

Kampioensklasse
Adeltand’s Mighty Monty 2U,RCACIB
Marquardsen Onslow x Adeltands Bessie Bella
F: C.Christensen, L. Christensen E: A.Roesskov

Wild Pug’s Great Balls Of Fire  1U,CAC,CACIB,BOB
Odil of Prelude x Ahlehoff’s True Blood
F: N.Tolman E: N.Tolman & M.Bosch-Hoeksma

Teven

Puppyklasse
Buzleo Catch Me If You Can 1VB
Ch Bringiton Jimmy Choo x Royalgrowl Excelsior
F: C.Coogan E: S.Buijs

Jeugdklasse
Flash Of Joy Nova 1U, CAC, BOS
M&M Ring To Stardom x Monpasie Pandora
F: N.Brylkova E: N.Tolman

Tussenklas
Lekyur’s Chizu 1U, RCACIB
Jirmile Tim Jam Patti x Principado De Dirdam Mj Areta
F: J.Rakacs E: N.Pryimak

Openklasse
Bella de Nieuwe Huisvriend  2U
Hardy van Shaka’s Royal Kraal x Grace of the Happy House
F: A.J.M. Luijkx E: J. Verweij & A.J.M. Luijkx

Trijn Allema Van Oogappel Diesajn 1U,RCAC,CACIB
Rose’s Castiel Of Tangetoppen x Ch Outgoing Odylia Fan Allemastate
F/E: O. Meijboom