Rotterdam dag 2

Rotterdam (dag 2) 9 september 2018

Tentoonstelling Rotterdam 9 SEPTEMBER 2018

Keurmeester: Mw Tatjana Urek (SI)

Ingeschreven:  16 mopshonden


Reuen

Jongste Puppyklasse
Diabolbric’s The Rumor Continnues 1VB, Beste Jongste Pup
Diabolbric’s Rumor Of War x Del Sur Andalusi La Kika
F: J Perez, E: E.v.d. Horn

Jeugdklasse
Google vom Termel Mopsco BNLJch 3U
Mr Perfect vom Termel x Dorka vom Termel
F: Z. Termel, E: M.v.d. Meijden

Clownycake Sir Lancelot Du Lac 2U
Puggemon Quick and Dirty x Clownycake Bridged de Midget
F: M. Sandman, E: M. Zuidmeer

Queenie Zahira van de Standaardspiegel 1U, JCAC
Wild Pug’s Dream Boy Rocks The Ring x Manushi des Terres de Nabreus
F/E: I. Albrecht & M. Albrecht

Tussenklasse
Scatman Ski-ba-bop Saules Simfonija, NKJ 1U
Life Guard’s One on One x Angola vom sachsenadel 
F: I. Juzeniene & M. Dauksiene   Eig: M. Verwaart & E.vd Horn

Querido Quintino of Prelude NJK JWK’18 ABS
Del Sur Andalusi Run ’n Gun x Olympia of Prelude
F/E: N. Monnissen

Kampioensklasse
Lykkedal’s Joker DKch 1U, CAC, CACIB, BOB
Art Deco Portinari III x Troppola Rock Mama
F: J. Hansen, E: K. Lund & J. Hansen

Archibald NJch NLch 2U, RCAC, RCACIB
Indigo’s Hearts A Fire x Van Nico’s Drift Zilver
F: M. Sandman, E: A. Sandman

Wild Pug’s Great Balls Of Fire 3U
Odil of Prelude x Ahlehoff’s True Blood
F: N.Tolman E: N.Tolman & M.Bosch-Hoeksma


Teven

Jeugdklasse
Clownycake Glamour Lady Lipstick 1U, JCAC
Indigo’s Hearts A Fire x Van Nico’s Drift Zilver
F/E: M. Sandman

de La Creme Brulee Butterfree 2U
Hardy v. Shaka’s Royal Kraal x de La Creme Brulee Brooklyn Bridge
F/E: M. Kruysifix

Tussenklas
La Vie Est Belle of the Pug Story 1U, CAC,CACIB
Cassius Passion Jack parrow x Nice Girls Have It of the Pug Story
F/E: E. v.d. Horn

Clownycake Honey Buns 2U
Lord Wellington of Winnefall x Abigail
F/E: M. Sandman

Openklasse
Bella de Nieuwe Huisvriend 1U, RCAC, RCACIB
Hardy van Shaka’s Royal Kraal x Grace of the Happy House
F: A.J.M. Luijkx E: J. Verweij & A.J.M. Luijkx

de La Creme Brulee Bumblebee 2U
Hardy v. Shaka’s Royal Kraal x de La Creme Brulee Baby Face
F/E: M. Kruysifix


Kampioensklasse
Pure and Easy Of Prelude ABS
Odil of Prelude x Del Sur Andalusi Marta Damars
F/E: N. Monnissen